logo discoveries

פעילויות

פעילויות קרובות
ארכיון פעילויות
נריה ספיר - ארכיאולוג מחוז ירושלים, רשות העתיקות
רביעי |
07/12 |
19:00 - 20:30
בהדרכת הארכיאולוג ד''ר שי בר, חוקר הבקעה ומזרח השומרון
חמישי |
08/12 |
7:30 - 18:00
בהדרכת רונה אביסף, אדריכלית וארכיאולוגית במשלחת החפירות החדשות בבית שערים
ש |
10/12 |
7:30 - 18:00
יעקב ביליג - ארכיאולוג, רשות העתיקות
רביעי |
14/12 |
19:00 - 20:30
בהדרכת ד"ר חגי עמיצור
חמישי |
15/12 |
7:30 - 19:00
בהדרכת חגי יוחנן, ארכיאולוג ומורה דרך
ש |
17/12 |
9:00 - 16:00
שני |
19/12 |
8 ימים
בהדרכת ד"ר ירון עובדיה
שני |
26/12 |
7:30 - 18:00
פרופ' (אמריטוס) רוני רייך – החוג לארכיאולוגיה באוניברסיטת חיפה
רביעי |
28/12 |
19:00 - 20:30
בהדרכת ד"ר אמיר גורזלזני, ארכיאולוג רשות העתיקות
חמישי |
29/12 |
13:30 - 16:00
פרופ' זאב וייס - המכון לארכיאולוגיה באוניברסיטה העברית
רביעי |
04/01 |
19:00 - 20:30
בהדרכת נחשון זנטון, דוקטורנט לארכיאולוגיה, ארכיאולוג ברשות העתיקות
חמישי |
05/01 |
10:00 - 16:00
רונה אביסף - ארכיאולוגית ואדריכלית נוף, הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים, הטכניון
רביעי |
11/01 |
19:00 - 20:30
בהדרכת הארכיאולוגית ד"ר יאנה צ'חנובץ, מרצה באוניברסיטת בן-גוריון ותושבת הרובע הארמני
חמישי |
12/01 |
10:00 - 16:00
ד''ר סילביה רוזנברג – בעבר האוצרת הראשית של אגף הארכיאולוגיה במוזיאון ישראל
רביעי |
18/01 |
19:00 - 20:30
בהדרכת איילת אורפז
ש |
21/01 |
7:30 - 18:00
בהדרכת ניר אור-לב - אגיפטולוג ואוצר לארכיאולוגיה מצרית ואחיעד עובדיה - אוצר התערוכה 'התקשטות'
ראשון |
22/01 |
10:00 - 14:00
בהדרכת ד"ר חגי עמיצור
חמישי |
26/01 |
7:30 - 19:00
בהדרכת ד"ר חגי עמיצור
חמישי |
09/02 |
7:30 - 19:00
בהדרכת ד"ר יוסי מזרחי, אגיפטולוג
שלישי |
14/02 |
12 ימים
בהדרכת ד"ר חגי עמיצור
חמישי |
23/02 |
7:30 - 19:00
שלישי |
07/03 |
בהדרכת ד"ר חגי עמיצור
חמישי |
09/03 |
7:30 - 19:00
בהדרכת חגי יוחנן, ארכיאולוג ומורה דרך
ש |
11/03 |
9:00 - 16:00
ד''ר גיא שטיבל – החוג לארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום, אוניברסיטת תל אביב
רביעי |
15/03 |
19:00 - 20:30
פרופ' בועז זיסו – המחלקה ללימודי ארץ ישראל וארכיאולוגיה, אוניברסיטת בר אילן
רביעי |
22/03 |
19:00 - 20:30
רונה אביסף - ארכיאולוגית ואדריכלית נוף, הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים, הטכניון
רביעי |
29/03 |
19:00 - 20:30
בהדרכת ד"ר חגי עמיצור
חמישי |
30/03 |
7:30 - 19:00
חמישי |
06/04 |
7 ימים
פרופ' בועז זיסו – המחלקה ללימודי ארץ ישראל וארכיאולוגיה, אוניברסיטת בר אילן
רביעי |
19/04 |
19:00 - 20:30
יורם חיימי - ארכיאולוג רשות העתיקות, מנהל משלחת החפירות הארכיאולוגיות במחנה ההשמדה סוביבור
רביעי |
03/05 |
19:00 - 20:30
ד''ר ג'ון זליגמן, ארכיאולוג רשות העתיקות, מנהל משלחת החפירות בבית הכנסת בווילנה
רביעי |
10/05 |
19:00 - 20:30
חמישי |
11/05 |
ד''ר יובל ברוך - ראש מנהל ארכיאולוגיה ברשות העתיקות, ניהל את פרויקט תיעוד מערכות הקבורה היהודיות (קטקומבות) - בווילה טוֹרְלוֹנְיָה שברומא
רביעי |
17/05 |
19:00 - 20:30
ד''ר ג'ון זליגמן - ארכיאולוג רשות העתיקות, שותף למציאת מנהרת הבריחה בפונאר שבליטא
רביעי |
24/05 |
19:00 - 20:30
ד"ר ליאורה צרפתי - החוג ללימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב
רביעי |
31/05 |
19:00 - 20:30
אורי מאירי - אוצרת במוזיאון ארצות המקרא
רביעי |
07/06 |
19:00 - 20:30
בהדרכת חגי יוחנן, ארכיאולוג ומורה דרך
ש |
10/06 |
9:00 - 16:00
ד''ר ירון סרי - החוג להיסטוריה באוניברסיטה הפתוחה
רביעי |
14/06 |
19:00 - 20:30
פרופ' גדעון בוהק – החוג לפילוסופיה יהודית באוניברסיטת תל אביב
רביעי |
21/06 |
19:00 - 20:30
בהדרכת חגי יוחנן, ארכיאולוג ומורה דרך
ש |
09/09 |
9:00 - 16:00
בהדרכת חגי יוחנן, ארכיאולוג ומורה דרך
ש |
11/11 |
9:00 - 16:00