טוען אירועים

פסחא בירושלים

תאריך: יום ראשון, 09/04/2023 מ-09:00 עד 16:00

בהדרכת ד"ר רוית פרבר

מדי שנה פוקדים את ירושלים צליינים נוצרים רבים לרגל אירועי “השבוע הקדוש” וחגיגת חג הפסחא. במהלך שבוע זה מצוינים אירועי השבוע האחרון בחייו של ישוע כפי שהם מתוארים בברית החדשה. תהלוכות ססגוניות וטקסים דתיים מגוונים מתרחשים מדי יום בכנסיות וברחובות של העיר העתיקה. השבוע נפתח ב”יום ראשון של כפות התמרים” בו מצוינת הגעתו ש ישוע לירושלים, וממשיך ב”יום שישי הטוב” בו מצוינת הוצאתו להורג בצליבה בגבעת הגולגותא. ההמשך הישיר של השבוע הקדוש הוא חג הפסחא בו חוגגים המאמינים את תחייתו של ישוע וניצחונו על המוות.

בסיור זה נתלווה לצליינים הקתולים הרבים הפוקדים את ירושלים לרגל חג הפסחא. נראה את הטקסים השונים המתקיימים בכנסיות העיר העתיקה ונלך ברחוב הויה דולורוזה שבו, על פי המסורת הקתולית, צעד ישוע כשהוא נושא את הצלב בדרכו אל גבעת הגולגותא. במהלך הסיור נגיע אל כנסיית הקבר, שם על פי המסורת הנוצרית, התרחש נס התחייה אותו חוגגים הנוצרים בפסחא.

פרטים נוספים


הסיור בהגעה עצמית

9:00 – תחילת הסיור (ללא ארוחת בוקר)
סיום בסביבות 16:00 בשער האריות

* יתכנו שינויים במסלול הסיור בהתאם להוראות המשטרה
* הסיור יודרך באמצעות ערכות שמע
* יש להישמע להוראות הצוות במהלך כל היום ובמיוחד במהלך הצעדה בה צפויה צפיפות בחלק מהאתרים

רצוי להגיע עם נעלי הליכה סגורות, כובע ומים
יש להגיע עם לבוש צנוע (ללא מחשוף, כתפיים או ברכיים חשופים – גברים ונשים).
ארוחת צוהריים עצמאית בשטח

150.00₪

הזמנות

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
מחיר לאדם - פסחא בירושלים
150.00
ללא הגבלה